Hlavní logo

Perforacja - wiercenie, dziurowanie przez wiercenie

Perforacja poprzez wiercenie stosowana jest tam, gdzie przekroczone zostały możliwości technologiczne klasycznej perforacji przez wykrawanie.


Perforacja przez wiercenie w odróżnieniu od perforacji przez wykrawanie może przekroczyć stosunek krytyczny między średnicą otworów, grubością blachy i najmniejszym mostkiem, co oznacza, że można wywiercić w grubej blasze bardzo małe otwory z minimalnymi mostkami.

Perforacja przez wiercenie daje gładkie ścianki i stożkowy kształt, co umożliwia optymalny przepływ medium bez zatykania sita oraz wysokie obciążenie pras.

Możliwość indywidualnego dostosowania średnicy otworów, nachylenia ścianek i prześwitu dla sit specjalnych i technologii tradycyjnych.

Zalety perforacji przez wiercenie

Dalsza obróbka

Nasza specjalna oferta blach wierconych poszerzona jest o możliwości dalszej obróbki: cięcie, równanie, wyginanie, krawędziowanie, gięcie, spawanie, kształtowanie i toczenie. Nasz wydajny park maszynowy i wielkie doświadczenie są do Waszej dyspozycji.

Zakres stosowania

Parametry techniczne perforacji za pomocą wiercenia

Perforacja przez wykrawanie to najczęstszy sposób produkcji blach sitowych. My także produkujemy w ten sposób wszystko, co można tak wyrobić. Kiedy jednak możliwości wykrawania zostały przekroczone, a inni producenci nie mają na to rozwiązań, oferujemy inną możliwość: perforację przez wiercenie. Otwiera to nowe możliwości – można wykonywać małe otwory przy minimalnym mostku i większej grubości blachy. Poniższa tabelka ukazuje możliwości wiercenia.


Download