Spółka

Przedstawicielstwo handlowe w Republice Czeskiej


Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem handlowym firmy Andritz Fiedler GmbH z siedzibą w Regensburgu. W Czechach oraz na Słowacji jesteśmy od 2001 roku wyłącznym przedstawicielem firmy Heinrich Fiedler GmbH, która w roku 2003 stała się częścią wspólnoty wielonarodowej ANDRITZ. Zarazem działamy na rynku Europy środkowej i wschodniej. Przede wszystkim w Polsce, Rosji, na Ukrainie, ale również w Bułgarii, Bośni i Hercegowinie.

Firma ANDRITZ należy do światowej czołówki spółek z dostępem do wszelkich aktualnych technologii perforowania: wykrawanie, wiercenie, frezowanie, mikroperforacja oraz ConiPerf. Prawie 120 lat pracy i doświadczeń w technologii perforowania gwarantuje, że firma ANDRITZ Fiedler pierwszorzędnie spełnia wszystkie wyzwania w zakresie produkcji części perforowanych tak, by maksymalnie zadowolić swoich klientów.


ANDRITZ


Firma ANDRITZ jest jednym ze światowych liderów w dziedzinie perforowania. Oferuje wszystkie rodzaje perforacji: wykrawanie, wiercenie, frezowanie, perforację laserową i elektronową, mikroperforację oraz ConiPerf. Naszym kolejnym atutem jest również obróbka materiałów perforowanych do elementów maszyn. Elementy te nadają się do natychmiastowego użycia.

Produkcja według indywidualnych potrzeb klienta to nasz chleb powszedni. Klienci doceniają wysoki poziom profesionalny naszego zespołu kwalifikowanych specjalistów rownież w zakresie udzielania cennych porad oraz propozycji na temat produktów perforowanych. Czołowi fachowcy, nowoczesna linia produkcyjna oraz najwyższa jakość gwarantują osiągnięcie najlepszych wyników i zadowolenie klientów.


Na pierwszym miejscu jakość


Jakość naszych produktów to podstawa. Andritz z powodzeniem korzysta z systemu zarządzania jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Do systemu tego należy dozór nad procesem produkcji oraz audyt wewnętrzny. Utrzymywanie wysokiego standardu i wysokiej jakości, nieustanna praca i udoskonalanie procesów produkcji, czyni spółkę Andritz Fiedler niezawodnym, solidnym partnerem dla swoich klientow.

Regularne testy jakości, które gwarantują stuprocentowe spełnianie wszystkich wymogów klienta są przeprowadzane przez doświadczonych audytorów o najwyższych kwalifikacjach. Być może to jest powodem iż mamy wielu wiernych klientów już od dziesięcioleci. Długotrwała współpraca motywuje nas do nieustannej poprawy świadczonych usług.