Hlavní logo

Sita szczelinowe

Technologie filtracyjne sit szczelinowych dla wymagających procesów przesiewania i separacji


Swoje możliwości produkcyjne można zwiększyć, poprawiając technologię separacji. Technika separacji za pomocą sit szczelinowych firmy ANDRITZ Fiedler oferuje znakomite możliwości optymalizacji techniki separacji i filtracji. W porównaniu z sitami drucianymi lub perforowanymi separacja za pomocą sit szczelinowych odznacza się znacznie większą wolną powierzchnią i bardzo dokładnymi otworami. Taka stabilna i trwała konstrukcja wydłuża żywotność, szczeliny wymagają tylko niewielkiej konserwacji, a dzięki kształtowi profilowanych drutów niemal nie dochodzi do ich zatykania. Konstruując nasze elementy filtracyjne, stale pamiętamy o niezawodności i wydajności Waszych urządzeń. Sita szczelinowe pozwalają na wyjątkową różnorodność konstrukcyjną. Upraszcza to szeroki zakres typów i wielkości, a w wyniku zastosowania materiałów najwyższej jakości i ulepszeń oferuje szerokie możliwości zastosowań we wrażliwej dziedzinie produkcji artykułów spożywczych i pasz. Poniżej przegląd niektórych wyrobów i zastosowań.
Druty profilowane

Dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości druty profilowane spełniają najwyższe wymagania. Paleta produktów ANDRITZ Fiedler obejmuje wszystkie zwykłe profile drutów – od standardowych do naszych profili PW o wysokiej odporności na zużycie. Oprócz materiałów standardowych, takich jak 1.4301 i 1.4571, druty profilowane mogą być wykonane także z materiałów specjalnych. W tabeli zawarte są nasze najpopularniejsze profile drutów. Inne warianty profili produkujemy na życzenie.

Druty nośne

Istnieje wiele rodzajów drutów nośnych w zależności od zastosowań, wymogów i profili. Firma ANDRITZ Fiedler jest gotowa doradzić przy wyborze optymalnej wersji / profilu drutu, aby osiągnąć niezawodność procesu i maksymalny okres eksploatacji. W tabeli zawarte są nasze najpopularniejsze profile drutów. Inne warianty profili produkujemy na życzenie.

Wpływ konstrukcji na proces

Download